SIFIR RİSK İLE 300 $ PROMOSYONU KAMPANYA SONE ERDİ

Şimdi Klas FX’te açacağınız forex hesabında 300 $'lık yatırımınızla 1 hafta boyunca kaybetme korkusu yaşamadan işlem yapın, kaybınız olursa 300 $'lık yatırımınız hesabınıza geri yüklensin.

 

 

 

Promosyon Kuralları:

 

 • Bu promosyon yalnızca yeni açılan veya henüz hiç fonlanmamış ve 30 Mart 2018'e kadar az 300 $’lık fonlanan hesaplar için geçerlidir. Yalnızca 1 kez faydalanılabilir.

 

 • İade olacak kayıplar, promosyona katılındıktan sonra 5 iş günü içinde kapanan pozisyonlar üzerinden hesaplanır.

 

 • 300 $’dan daha yüksek yatırımlarla da promosyona katılınabilir. Fakat telafi miktarı 300 $’lık kayıplara kadardır.

 

 • Hoşgeldin Bonusu veya başka herhangi bir promosyonu tercih eden yeni yatırımcılar bu kampanyadan yararlanamaz. 300 $ İade Promosyonu'ndan yararlanan yatırımcı şayet bir arkadaşını Klas FX'e kazandırır ve arkadaşı da 300 $ İade Promosyonu'na katılırsa, tavsiye ettiği arkadaşının ilk yatırımından değil, ikinci yatırımından %20 Arkadaş Bonusu kazanabilir. 

 

 • Promosyondan yararlanabilmek için, işlemlerin yatırımın yapıldığı andan itibaren ilk bir hafta (5 iş günü) içinde gerçekleşmesi gereklidir. 5 iş günün sonlanması, ilk yatırımın yapıldığı an itibarıyla 24 saat döngüsü baz alınarak hesaplanır.

 

 • Promosyona katılım için web sitemizden Klas FX Canlı Destek Hattı ile iletişime geçilmesi yeterlidir. 0850 360 55 27 veya 0850 532 55 27 numaralı Klas FX Müşteri Hizmetleri de destek olmaktadır.

                                                                                                                ​

 • Promosyondan hak edilen iadeler için yatırımcının promosyon süresi (5 iş günü) bittikten en az 1 hafta sonra çekim talebi verilebilir. Promosyonunun başlangıç tarihi, yatırımcının -30 Mart 2018'e kadar- promosyona katıldığı tarihtir.

 

 • Promosyona katılan yatırımcı, kendi promosyon süresi bitmeden çekim talebi vermesi halinde yalnızca kârını çekebilir fakat bu durumda 300 $’a kadar iade anlaşması iptal olmuş olur. Promosyonun iade yapıldıktan sonraki 1 hafta süresince çekim talebi veremez. 

 

 • Yatırımcı, promosyona katıldığı tarihten itibaren 5 iş günü içinde herhangi bir günde 300 $’a kadar iade alması durumunda, çekim talebi verebilmesi için iadeyi aldığı tarih değil, promosyona katıldığı tarih baz alınacaktır. Örneğin; 26 Mart’ta promosyona katılan bir yatırımcı 28 Mart’ta 300 $’a kadar iadesini alması durumunda, 6 Nisan tarihine kadar promosyon dahilinde kalır ve çekim talebinde bulunamaz.

 • Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu (Kendi adına ikinci bir hesap açmak vs...) ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Klas FX hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesine el konulacaktır.

 

 • Klas FX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

CANLI DESTEK MESAJ BIRAK
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ